Ruter

27. september 2017
Vartdal 09:00 - 10:30Program ca. kl. 09:00
Hjørungavåg 11:15 - 13:15Program ca. kl. 11:15
Hjørungavåg 11:15 - 13:15Program ca. kl. 12:30
Eiksund 17:00 - 18:30Program ca. kl. 17:30
28. september 2017
Gursken 09:30 - 11:00Program ca. kl. 09:30
Sandshamn 11:45 - 13:15Program ca. kl. 11:45
Slagnes 17:00 - 18:30Program ca. kl. 17:30
29. september 2017
Fiskå 09:00 - 11:00Program ca. kl. 09:00
Fiskå 09:00 - 11:00Program ca. kl. 10:15
Kvamsøy 12:30 - 14:00Program ca. kl. 12:30
Rovde 17:00 - 18:30Program ca. kl. 17:30
30. september 2017
Kvalsund 10:00 - 11:15Program ca. kl. 10:30
Gjerdsvika 12:15 - 13:45Program ca. kl. 12:45
Leikong 15:45 - 17:00Program ca. kl. 16:15
1. oktober 2017
Velsvik 13:00 - 14:30Program ca. kl. 13:30
Sør Brandal 16:00 - 17:30Program ca. kl. 16:30
2. oktober 2017
Austefjord 09:00 - 10:30Program ca. kl. 09:00
Folkestad 11:45 - 13:15Program ca. kl. 11:45
Dravlaus 17:00 - 18:30Program ca. kl. 17:30
3. oktober 2017
Moltustranda (ved Marine Sales i Stokksund) 09:00 - 10:30Program ca. kl. 09:00
Stokksund 11:00 - 13:00Program ca. kl. 11:00
Stokksund 11:00 - 13:00Program ca. kl. 12:15
Barstadvik 17:00 - 18:30Program ca. kl. 17:30
4. oktober 2017
Haddal 09:00 - 10:30Program ca. kl. 09:00
Lauvstad 11:30 - 13:00Program ca. kl. 11:30
Ramstaddal 17:00 - 18:30Program ca. kl. 17:30
5. oktober 2017
Hundeidvik 09:00 - 10:30Program ca. kl. 09:00
Sæbø 12:00 - 13:30Program ca. kl. 12:00
Bjørke 15:00 - 16:00 ---
16. oktober 2017
Tennfjord 09:00 - 11:00Program ca. kl. 09:00
Tennfjord 09:00 - 11:00Program ca. kl. 10:15
Grytastranda 12:00 - 13:30Program ca. kl. 12:00
Longva 16:00 - 17:30Program ca. kl. 16:30
17. oktober 2017
Raknes 09:00 - 10:30Program ca. kl. 09:00
Søre Midøy 11:30 - 13:00Program ca. kl. 11:30
Heggdalsvik/Oppstad 16:30 - 18:00Program ca. kl. 16:30
18. oktober 2017
Bud 09:00 - 10:15Program ca. kl. 09:00
Kårvåg 12:15 - 14:15Program ca. kl. 12:15
Kårvåg 12:15 - 14:15Program ca. kl. 13:30
Sveggesundet 17:00 - 18:30Program ca. kl. 17:30
19. oktober 2017
Vinsternes 09:00 - 10:00Program ca. kl. 09:00
Kjørsvikbugen 12:00 - 13:15Program ca. kl. 12:00
Straumen 17:00 - 18:30Program ca. kl. 17:30
20. oktober 2017
Sætran/Steinsøysund 09:00 - 10:00Program ca. kl. 09:00
Leira 12:30 - 14:00Program ca. kl. 12:30
Vihals 17:00 - 18:30Program ca. kl. 17:30
21. oktober 2017
Mjosundet 10:00 - 11:30Program ca. kl. 10:30
Fuglvåg 12:45 - 13:45 ---
Einset 16:45 - 18:00Program ca. kl. 17:00
22. oktober 2017
Bøfjorden 13:30 - 15:00Program ca. kl. 14:00
Torjulvågen 15:30 - 17:00Program ca. kl. 16:00
23. oktober 2017
Angvik 09:00 - 10:30Program ca. kl. 09:00
Torvikbukt 11:30 - 12:30Program ca. kl. 11:30
Høgset 13:00 - 14:30Program ca. kl. 13:00
Lyngstad 17:00 - 18:30Program ca. kl. 17:30
24. oktober 2017
Meek 09:00 - 10:30Program ca. kl. 09:00
Vevang 12:00 - 13:30Program ca. kl. 12:00
Orten 18:00 - 19:00 ---
25. oktober 2017
Søvika 09:00 - 11:00Program ca. kl. 09:00
Søvika 09:00 - 11:00Program ca. kl. 10:15
Austnes 11:45 - 13:15Program ca. kl. 11:45
Vikebukt 17:00 - 18:30Program ca. kl. 17:30
26. oktober 2017
Vistdal 09:00 - 10:30Program ca. kl. 09:00
Eresfjorden 11:30 - 13:00Program ca. kl. 11:30
Åfarnes 17:00 - 18:30Program ca. kl. 17:30
27. oktober 2017
Tomrefjord 09:00 - 10:30Program ca. kl. 09:00
Fiksdal 11:00 - 12:30Program ca. kl. 11:00
Sekken 17:00 - 18:30Program ca. kl. 17:00
28. oktober 2017
Måndalen 10:00 - 11:30Program ca. kl. 10:30
Vestrefjord 15:00 - 16:30Program ca. kl. 15:30
29. oktober 2017
Kjerstad 12:30 - 14:00Program ca. kl. 13:00
Alnes 15:00 - 16:30Program ca. kl. 15:30
7. november 2017
Strøno 09:00 - 10:30Program ca. kl. 09:00
Vedholmen 11:00 - 14:00Program ca. kl. 11:00
Lunde 18:00 - 19:30Program ca. kl. 18:00
8. november 2017
Vinnes 09:00 - 10:15Program ca. kl. 09:00
Strandvik 10:45 - 12:00Program ca. kl. 10:45
Baldersheim 12:15 - 13:45Program ca. kl. 12:15
Bruntveit 18:00 - 19:00 ---
9. november 2017
Onarheim 09:00 - 10:30Program ca. kl. 09:00
Ølve 11:15 - 12:45Program ca. kl. 11:15
Snilstveitøy 17:00 - 18:00 ---
10. november 2017
Dåfjord 09:00 - 10:30Program ca. kl. 09:00
Leirvik 12:15 - 15:00Program ca. kl. 12:15
11. november 2017
Fjellberg 10:00 - 10:30 ---
Huglo 11:30 - 13:00Program ca. kl. 11:30
Rostøy 15:00 - 16:30Program ca. kl. 15:00
12. november 2017
Skjeret 12:00 - 13:30Program ca. kl. 12:00
Espevær 17:30 - 19:00Program ca. kl. 17:30
13. november 2017
Auklandshamn 09:00 - 10:30Program ca. kl. 09:00
Førde 11:00 - 14:00Program ca. kl. 11:00
Varaldsøy 18:00 - 19:30Program ca. kl. 18:00
14. november 2017
Øystese 09:00 - 10:30Program ca. kl. 09:00
Herand 17:30 - 19:00Program ca. kl. 17:30
15. november 2017
09:00 - 10:30Program ca. kl. 09:00
Tyssedal 12:00 - 13:30Program ca. kl. 12:00
16. november 2017
Lofthus 09:00 - 12:00Program ca. kl. 09:00
Lofthus 09:00 - 12:00Program ca. kl. 11:00
17. november 2017
Kolbeinsvik 09:00 - 10:30Program ca. kl. 09:00
Møkster 11:00 - 12:30Program ca. kl. 11:00
Litla Kalsøy 13:00 - 14:00 ---
20. november 2017
Skogsvåg 09:30 - 11:00Program ca. kl. 09:30
Forlandsvåg 12:00 - 13:30Program ca. kl. 12:00
21. november 2017
Glesvær 09:00 - 10:30Program ca. kl. 09:00
Telavåg 11:30 - 13:00Program ca. kl. 11:30
Misje 18:00 - 19:30Program ca. kl. 18:00
22. november 2017
Tveitevåg 09:00 - 10:30Program ca. kl. 09:00
Hanøytangen 11:00 - 12:30Program ca. kl. 11:00
Toska 17:30 - 19:00Program ca. kl. 17:30
23. november 2017
Bøvågen 09:00 - 10:30Program ca. kl. 09:00
Nordangervåg 18:00 - 19:30Program ca. kl. 18:00
24. november 2017
Masfjordnes 09:00 - 10:30Program ca. kl. 09:00
Matredal 12:00 - 13:30Program ca. kl. 12:00
Andvikgrend 17:30 - 19:00Program ca. kl. 17:30
25. november 2017
Nord-Kvingo 12:00 - 13:30Program ca. kl. 12:00
26. november 2017
Veland 13:00 - 14:30Program ca. kl. 13:00
Åsgård 15:30 - 17:00Program ca. kl. 15:30
27. november 2017
Dalsgrend 09:30 - 11:00Program ca. kl. 09:30
Feste 17:30 - 19:00Program ca. kl. 17:30
28. november 2017
Sletta 09:00 - 10:30Program ca. kl. 09:00
Holmeknappen 12:15 - 13:45Program ca. kl. 12:15
Gammersvik 18:00 - 19:00 ---
29. november 2017
Ostereidet 10:00 - 11:30Program ca. kl. 10:00
Hjellvikvåg 12:00 - 13:30Program ca. kl. 12:00