Hordaland

6. november 2018
Baldersheim 08:30 - 10:00Program ca. kl. 08:30
Strandvik 10:30 - 12:30Program ca. kl. 10:30
Vinnes 13:00 - 14:30Program ca. kl. 13:00
Bruntveit 18:00 - 19:00 ---
7. november 2018
Dåfjord 09:00 - 10:30Program ca. kl. 09:00
Leirvik 12:15 - 14:00 ---
Leirvik 18:00 - 19:00Program ca. kl. 18:00
8. november 2018
Kolbeinsvik 09:00 - 10:30Program ca. kl. 09:00
Møkster 11:30 - 12:30 ---
Lunde 17:30 - 19:00Program ca. kl. 17:30
9. november 2018
Onarheim 09:00 - 10:30Program ca. kl. 09:00
Ølve 11:15 - 12:45Program ca. kl. 11:15
Snilstveitøy 17:00 - 18:00 ---
10. november 2018
Huglo 10:30 - 12:00Program ca. kl. 10:30
Rostøy 14:00 - 15:30Program ca. kl. 14:00
Litla Kalsøy 16:00 - 17:00 ---
11. november 2018
Skjeret 12:00 - 13:30Program ca. kl. 12:00
Espevær 17:30 - 19:00Program ca. kl. 17:30
12. november 2018
Auklandshamn 09:00 - 10:30Program ca. kl. 09:00
Førde 11:00 - 14:00Program ca. kl. 11:00
Varaldsøy 18:00 - 19:30Program ca. kl. 18:00
13. november 2018
Øystese 09:00 - 12:00Program ca. kl. 09:00
Herand 17:30 - 19:00Program ca. kl. 17:30
14. november 2018
09:00 - 10:30Program ca. kl. 09:00
Tyssedal 12:00 - 13:30Program ca. kl. 12:00
Grimo 17:30 - 19:00Program ca. kl. 17:30
Grimo 19:00 - 20:00Program ca. kl. 19:00
15. november 2018
Lofthus 09:00 - 12:00Program ca. kl. 09:00
Lofthus 09:00 - 12:00Program ca. kl. 11:00
16. november 2018
Strøno 09:00 - 10:30Program ca. kl. 09:00
Vedholmen 11:00 - 14:00Program ca. kl. 11:00
19. november 2018
Skogsvåg 09:00 - 10:30Program ca. kl. 09:00
Forlandsvåg 11:30 - 13:00Program ca. kl. 11:30
20. november 2018
Glesvær 09:00 - 10:30Program ca. kl. 09:00
Telavåg 11:30 - 13:00Program ca. kl. 11:30
Misje 18:00 - 19:30Program ca. kl. 18:00
21. november 2018
Tveitevåg 09:00 - 10:30Program ca. kl. 09:00
Hanøytangen 11:00 - 12:30Program ca. kl. 11:00
Toska 17:30 - 19:00Program ca. kl. 17:30
22. november 2018
Bøvågen 09:00 - 10:30Program ca. kl. 09:00
Nordangervåg 18:00 - 19:30Program ca. kl. 18:00
23. november 2018
Masfjordnes 09:00 - 10:30Program ca. kl. 09:00
Matredal 12:00 - 13:30Program ca. kl. 12:00
Andvikgrend 17:30 - 19:00Program ca. kl. 17:30
24. november 2018
Sandebygda 14:00 - 15:30Program ca. kl. 14:00
Sandebygda 16:00 - 17:00Program ca. kl. 16:00
25. november 2018
Veland 13:00 - 14:30Program ca. kl. 13:00
Åsgård 15:30 - 17:00Program ca. kl. 15:30
26. november 2018
Dalsgrend 09:30 - 11:00Program ca. kl. 09:30
Feste 17:30 - 19:00Program ca. kl. 17:30
27. november 2018
Sletta 09:00 - 10:30Program ca. kl. 09:00
Holmeknappen 12:15 - 13:45Program ca. kl. 12:15
Gammersvik 18:00 - 19:00 ---
28. november 2018
Ostereidet 09:30 - 11:00Program ca. kl. 09:30
Hjellvikvåg 11:30 - 13:00Program ca. kl. 11:30