Møre og Romsdal

27. september 2017
Vartdal 09:00 - 10:30Program ca. kl. 09:00
Hjørungavåg 11:15 - 13:15Program ca. kl. 11:15
Hjørungavåg 11:15 - 13:15Program ca. kl. 12:30
Eiksund 17:00 - 18:30Program ca. kl. 17:30
28. september 2017
Gursken 09:30 - 11:00Program ca. kl. 09:30
Sandshamn 11:45 - 13:15Program ca. kl. 11:45
Slagnes 17:00 - 18:30Program ca. kl. 17:30
29. september 2017
Fiskå 09:00 - 11:00Program ca. kl. 09:00
Fiskå 09:00 - 11:00Program ca. kl. 10:15
Kvamsøy 12:30 - 14:00Program ca. kl. 12:30
Rovde 17:00 - 18:30Program ca. kl. 17:30
30. september 2017
Kvalsund 10:00 - 11:15Program ca. kl. 10:30
Gjerdsvika 12:15 - 13:45Program ca. kl. 12:45
Leikong 15:45 - 17:00Program ca. kl. 16:15
1. oktober 2017
Velsvik 13:00 - 14:30Program ca. kl. 13:30
Sør Brandal 16:00 - 17:30Program ca. kl. 16:30
2. oktober 2017
Austefjord 09:00 - 10:30Program ca. kl. 09:00
Folkestad 11:45 - 13:15Program ca. kl. 11:45
Dravlaus 17:00 - 18:30Program ca. kl. 17:30
3. oktober 2017
Moltustranda (ved Marine Sales i Stokksund) 09:00 - 10:30Program ca. kl. 09:00
Stokksund 11:00 - 13:00Program ca. kl. 11:00
Stokksund 11:00 - 13:00Program ca. kl. 12:15
Barstadvik 17:00 - 18:30Program ca. kl. 17:30
4. oktober 2017
Haddal 09:00 - 10:30Program ca. kl. 09:00
Lauvstad 11:30 - 13:00Program ca. kl. 11:30
Ramstaddal 17:00 - 18:30Program ca. kl. 17:30
5. oktober 2017
Hundeidvik 09:00 - 10:30Program ca. kl. 09:00
Sæbø 12:00 - 13:30Program ca. kl. 12:00
Bjørke 15:00 - 16:00 ---
16. oktober 2017
Tennfjord 09:00 - 11:00Program ca. kl. 09:00
Tennfjord 09:00 - 11:00Program ca. kl. 10:15
Grytastranda 12:00 - 13:30Program ca. kl. 12:00
Longva 16:00 - 17:30Program ca. kl. 16:30
17. oktober 2017
Raknes 09:00 - 10:30Program ca. kl. 09:00
Søre Midøy 11:30 - 13:00Program ca. kl. 11:30
Heggdalsvik/Oppstad 16:30 - 18:00Program ca. kl. 16:30
18. oktober 2017
Bud 09:00 - 10:15Program ca. kl. 09:00
Kårvåg 12:15 - 14:15Program ca. kl. 12:15
Kårvåg 12:15 - 14:15Program ca. kl. 13:30
Sveggesundet 17:00 - 18:30Program ca. kl. 17:30
19. oktober 2017
Vinsternes 09:00 - 10:00Program ca. kl. 09:00
Kjørsvikbugen 12:00 - 13:15Program ca. kl. 12:00
Straumen 17:00 - 18:30Program ca. kl. 17:30
20. oktober 2017
Sætran/Steinsøysund 09:00 - 10:00Program ca. kl. 09:00
Leira 12:30 - 14:00Program ca. kl. 12:30
Vihals 17:00 - 18:30Program ca. kl. 17:30
21. oktober 2017
Mjosundet 10:00 - 11:30Program ca. kl. 10:30
Fuglvåg 12:45 - 13:45 ---
Einset 16:45 - 18:00Program ca. kl. 17:00
22. oktober 2017
Bøfjorden 13:30 - 15:00Program ca. kl. 14:00
Torjulvågen 15:30 - 17:00Program ca. kl. 16:00
23. oktober 2017
Angvik 09:00 - 10:30Program ca. kl. 09:00
Torvikbukt 11:30 - 12:30Program ca. kl. 11:30
Høgset 13:00 - 14:30Program ca. kl. 13:00
Lyngstad 17:00 - 18:30Program ca. kl. 17:30
24. oktober 2017
Meek 09:00 - 10:30Program ca. kl. 09:00
Vevang 12:00 - 13:30Program ca. kl. 12:00
Orten 18:00 - 19:00 ---
25. oktober 2017
Søvika 09:00 - 11:00Program ca. kl. 09:00
Søvika 09:00 - 11:00Program ca. kl. 10:15
Austnes 11:45 - 13:15Program ca. kl. 11:45
Vikebukt 17:00 - 18:30Program ca. kl. 17:30
26. oktober 2017
Vistdal 09:00 - 10:30Program ca. kl. 09:00
Eresfjorden 11:30 - 13:00Program ca. kl. 11:30
Åfarnes 17:00 - 18:30Program ca. kl. 17:30
27. oktober 2017
Tomrefjord 09:00 - 10:30Program ca. kl. 09:00
Fiksdal 11:00 - 12:30Program ca. kl. 11:00
Sekken 17:00 - 18:30Program ca. kl. 17:00
28. oktober 2017
Måndalen 10:00 - 11:30Program ca. kl. 10:30
Vestrefjord 15:00 - 16:30Program ca. kl. 15:30
29. oktober 2017
Kjerstad 12:30 - 14:00Program ca. kl. 13:00
Alnes 15:00 - 16:30Program ca. kl. 15:30