Vårturen 2020

Bokbåten legg ut på tur  tysdag 3. mars

SØRTUR
Tysdag 3. mars
Strøno 09:00 – 10:30 Program kl. 09:00
Vedholmen 11:00 – 14:00 Program kl. 11:00
Bruntveit 18:00 – 19:00

Onsdag 4. mars
Baldersheim 08:30 – 10:00 Program kl. 08:30
Strandvik 10:30 – 12.30 Program kl. 11:00
Vinnes 13:00 – 14.30 Program kl. 13:00
Lunde 17:30 – 19:00

Torsdag 5. mars
Ølve 09:00 – 10:30 Program kl. 09:00
Huglo 17:00 – 18:30 Program kl. 17:00

Fredag 6. mars
Dåfjorden 09:00 – 10.30 Program kl. 09:00
Kolbeinsvik 11:30 – 13:00 Program kl. 11:30
Rostøy 17:30 – 19:00 Program kl. 17:30

Lørdag 7. mars
Møkster 13:00 – 14.00 Program kl. 13:00
Litla-Kalsøy 14:30 – 15:30

Søndag 8. mars
Skjæret 12:00 – 13:30 Program kl. 12:00
Espevær 17:30 – 19:00 Program kl. 17:30

Måndag 9. mars
Auklandshamn 09:00 – 10:30 Program kl. 09:00
Førde 11:00 – 13:45 Program kl. 11:00
Varaldsøy 17:30 – 19:00 Program kl. 17:30

Tysdag 10. mars
Øystese 09:00 – 12:00 Program kl. 09:00
Program kl. 10:30
Herand 17:30 – 19:00 Program kl. 17:00

Onsdag 11. mars
Nå 09:00 – 10:30 Program kl. 09:00
Tyssedal 12:00 – 13:30 Program kl. 12:00
Grimo 17:30 – 19:00 Program kl. 17:30

Torsdag 12. mars
Lofthus 09:00 – 12:00 Program kl. 09:00
Program kl. 10:30
Snilstveitøy 17:00 – 18:00

Fredag 13. mars
Onarheim 09:00 – 10:30 Program kl. 09:00

NORDTUR

Måndag 16. mars
Skogsvåg 09:00 – 10:30 Program kl. 09:00
Forlandsvåg 11:30 – 13:00 Program kl. 11:30

Tysdag 17. mars
Spildepollen 09:00 – 12:00 Program kl. 09:00 og Program kl. 10:30
Telavåg 13:15 – 14:30 Program ca. kl. 13:15
Glesvær 18:00-19:30 Program kl. 18:00

Onsdag 18. mars
Hanøytangen 09:00 – 10:30 Program kl. 09:00
Tveitevåg 11:00 – 12:30 Program kl. 11:00
Toska 17:30 – 19:00 Program kl. 17:30

Torsdag 19. mars
Bøvågen 09.00 – 10:30 Program kl. 09:00
Nordanger 17:30 – 19:00 Program kl. 17:30

Fredag 20. mars
Masfjordnes 09:00 – 10:30 Program kl. 09:00
Matre 12:00 – 13:30 Program kl. 12:00
Andvik 17:30 – 19:00 Program kl. 17:30

Lørdag 21. mars
Sande i Gulen 14:00 – 15:30 Program kl. 14:00

Søndag 22. mars
Veland 13:00 – 14:30 Program kl. 13:00
Åsgård 15:30 – 17:00 Program kl. 15:30

Måndag 23. mars
Dalsgrend 09:30 – 11:00 Program kl. 09:30
Sævrås 12:30 – 13:30 Program kl. 12:30
Feste 17:30– 19:00 Program kl. 17:30

Tysdag 24. mars
Sletta 09:00 – 10:30 Program kl. 09:00
Holmeknappen 12:15 – 13:45 Program kl. 12:15
Gammersvik 18:00 – 19:00

Onsdag 25. mars
Ostereidet 09:30 –11:00 Program kl. 09:30
Hjellvikvåg 11:30 –12:45 Program kl. 11:30
Hamre Grendaskule 13:00 – 14:00 Program kl. 13:00